Erkan Yavuz

Diyetisyen

Form Time Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlığı Merkezi

https://www.diyetisyenerkanyavuz.com

Kadıpaşa mah. Bostancıpınarı cad. Atasev Apt. No:51/11 Alanya/Ant


Hakkımızda

Deneyimli diyetisyenler ve ofis ekibimizle birlikte size en iyiyi, en güzeli, ve sağlıklı bir yaşamı vermek için çalışıyoruz. Siz değerli danışanlarımıza 2007 yılından beri Alanya'da hizmet vermekteyiz. Günden güne daha kaliteli bir diyet danışmanlığı vermek için çalışıyoruz.

Bilgi ve birikimimizi Alanya ilçesi sınırları ötesine taşımak için online diyet danışmanlığı ile karşınızdayız, Online diyet hizmeti sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun, sürekli iletişim  imkanı ile motivasyon kaybı  yaşamadan, sağlığın ve zindeliğin korunup sağlanması için  size özel hazırlanan diyet programları ile  danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Telefon Üzerinden İletişim
Hizmetiniz boyunca whatsapp üzerinden veya telefon üzerinden iletişim halinde olup,sorular sorabilir hizmetinizi eksiksiz almaya devam edebilirsiniz.

Kişiye Özel Diyet Listesi
Program dahilinde diyet planlamanız tamamıyla size özel olarak hazırlanıp, istekleriniz doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Özel Diyet Programları
Birden çok diyet programına katılabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Detox,sporcu programı,gebelik programı,hastalıklarda beslenme vs.